26.1.2020  30 LET S TOTÁLNÍM NASAZENÍ - VELKÝ NAROZENINOVÝ KONCERT

TN 2020 LUCERNA

Na podzim roku 2020 oslaví TOTÁLNÍ NASAZENÍ 30 let svojí existence a protože se každý správný kulatý narozeniny musí řádně oslavit, proběhne i tentokrát velký speciální narozeninový koncert. Uskuteční se v sobotu 17.října 2020 ve velkém sále Paláce Lucerna :-) Klukovský sny si je totiž třeba plnit a s vaší podporou, jíž si neskutečně vážíme a bez níž bychom nebyli nic, to určitě společně dáme a užijeme si to ;-) Více info o tom, jak koncert proběhne, jací budou hosté, jaký bude vstup atd. se dozvíte v průběhu dalších měsíců, zatím si zapište a zarezervujte tento termín, protože plánujeme, že to bude velkolepý a nezapomenutelný ;-) Předprodejní vstupenky jsou již k mání v síti TICKETMASTER, sledujte událost na našem totálním facebooku ZDE ;-)


25.1.2020  PUNK ROCK RÁDIO TOUR 2020 & PŘEDPRODEJNÍ VSTUPENKY

TN TURNE 2020 PREDPRODEJE

Aby se nestalo, že se třeba na některý z koncertů PUNK ROCK RÁDIO TOUR 2020 z kapacitních důvodů nedostanete, což na loňském turné párkrát stalo, můžete si zakoupit předprodejní vstupenku v síti TICKETMASTER ;-) Navíc to budete mít levnější než na místě. Stačí kliknout na předešlý odkaz ;-) 


23.1.2020  ZIMNÍ SPÁNEK & PUNKROCK RÁDIO TOUR 2020

TURNE JARO ZIMNI SPANEK

Po lednových koncertech s našimi kamarády z moskevských M.A.D. BAND upadneme na únor do zimního spánku a uvidíme se na jarním turné PUNKROCK RÁDIO TOUR 2020 spolu s parťáky z kapel THE FIALKY a NEŽFALEŠ, vše za supportu spřízněných partiček DERATIZÉŘI a DILEMMA IN CINEMA ;-) Podrobnosti najdete v rubrice KONCERTY zde na ofiko webu ;-) Budeme se moc těšit, že se na některým z našich koncertů turné po kulturácích a klubech potkáme ;-)


20.1.2020  DÍKY MOC ZA PODPORU LEDNOVÝCH KONCERTŮ

TNMAD BAND 2020 DEKOVACKA

Přátelé a kamarádi, moc děkujeme všem těm více jak šesti stovkám z vás, kteří nás přišli podpořit na některým ze čtyř koncertů MAD TOUR, společnýho miniturné, který jsme jeli s našimi kamarády z Moskvy, ruskou ska-punkovou partičkou M.A.D. BAND ;-) Parádní akce to byly a díky, že jste dorazili v tak skvělých počtech v těchto nelukrativních termínech zkraje ledna a i navzdory tomu, že jsme se viděli defacto nedávno ;-) Teď na chvíli upadneme do zimního spunku a uvidíme se na jarních koncertech turné s The Fialky a Nežfaleš ;-)


5.1.2020  LEDNOVÉ MINITURNÉ S RUSKÝMI M.A.D. BAND - MAD TOUR 2020

MAD TOUR 2020

Ve 30.koncertní sezóně žádný tradiční volný leden, ale hned pěkně čtyři koncerty po boku našich ruských kamarádů z Moskvy, ska-punkové partičky M.A.D. Band ;-) Čekají nás společné čtyři koncerty, v pátek 10.1. Praha - Vagon a v sobotu 11.1. Brno - Eleven, na kterých nás doprovodí Dilemma in Cinema, která tu pokřtí své nové CD, další pátek 17.1. Harrachov - Sklářská chata a konečně v sobotu 18.1. Slaný - MC Grand a festival Zimní valník, kde mimo jiné zahrají i např. The Fialky či Znouzectnost ;-) Podrobnosti najdete v rubrice KONCERTY zde na ofiko webu ;-) Budeme se moc těšit, že se na některým z našich lednových koncertů potkáme ;-)

TN leden2020


3.1.2020  TOTÁLNÍ KONCERTY LEDEN - DUBEN 2020

TN KONCERTY 2020

Po zasloužené třítýdenní celokapelní dovolené je před námi další koncertní sezóna, ve které oslavíme 30 let naší existence, takže začneme pěkně zostra hned teď v lednu společným miniturné s kamarády z Moskvy, ska-punkovými MAD Band, pak si dáme volný únor a od března do dubna nás čeká repete loňského turné, čili s dalšími kámoši z The Fialky a za podpory Nežfaleš a Dilemma in Cinema a Deratizérů vyrazíme po kulturácích a větších klubech po Čechách, Moravě a Slovensku ;-) Veškeré podrobnosti k všem sedmnácti hraním prvních měsíců letošního roku, najdete v rubrice KONCERTY zde na ofiko webu ;-) Budeme se moc těšit, že se na některým z našich koncertů potkáme ;-)


1.1.2020  ZDRAVÍME VŠECHNY VE 30.ROCE NAŠÍ EXISTENCE ;-)

TN 30SEZONA

Přátelé a kamarádi, zdravíme vás všechny naší první novinkou roku 2020 :-) Celý letošní rok se ponese v duchu oslav naší třicítky, vyvrcholí v sobotu 17.10. ve velkým sále pražský Lucerny (kdy odstartuje podzimní turné) a koncertně si nás užijete opravdu víc než dosyta - ostatně začínáme hrát už v lednu, na jaře pokračuje turné s The Fialky a pak fůra letních festivalů... ;-) K našim dosud odehraným 1734 koncertům přibude tak spousta dalších - o všech plánech na letošní rok vás budeme průběžně informovat ;-) Ještě jednou VŠE NEJ DO NOVÝHO ROKU, pojďme si ho spolu totálně užít ;-)

 


 

tn bandzone

tn facebook

TN ENG 

TN GER 

 

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY

20.1. - 12.3. 2020 CELOKAPELNÍ DOVOLENÁ - NEHRAJEME  


13.3.2020 Rakovník – Dům osvěty + The Fialky, Nežfaleš, Dilemma in Cinema


14.3.2020 Plzeň – Buena Vista Club + The Fialky, Nežfaleš, Dilemma in Cinema


20.3.2020 Kralupy Nad Vltavou – KD + The Fialky, Nežfaleš, Dilemma in Cinema


21.3.2020 Strakonice – KD + The Fialky, Nežfaleš, Deratizéři


27.3.2020 České Budějovice – Music Club Slavia + The Fialky, Nežfaleš, Deratizéři


28.3.2020 Praha – Futurum Music Bar + The Fialky, Nežfaleš, Deratizéři

PARTNEŘI

forfun

 antos     
Radio Blatna logo
         iklik     all               rockshock     hudebniknihovna          antos