9.9.2023  PODZIMNÍ OSLAVY 33 LET  😎👍 TAK KDE SE UVIDÍME? 😉

insta Lucerna small

Přátelé a kamarádi, festivalová sezóna je za námi a my už pro vás máme pozvánku podzim, na říjen a listopad a naše speciální turné LUCERNA TOUR 2023 aneb 33 LET TOTÁLNÍ NASAZENÍ.  😉👍 A samozřejmě ještě na dalších několik podzimních koncertů. ☝️😉  No a v čem bude ta šestka akcí speciální a jak budou koncerty vypadat?  Na úvod zahraje support Dilemma in cinema nebo Deratizéři po kterých nastoupí v hodinovým setu starých, starších a nejstarších songů sestavy z let 1990-2008, kdy účast přislíbil původní bubeník Ing. Pípa, démonický kytarista Šukec, náš první druhý kytarista Hans a taky zpívající bedňák Ukřik (ex-R.Z.M.). Poté zahraje současná sestava a zazní i songy z let 2009-2023, které jste dlouho nebo nikdy neslyšeli, no a možná nás překvapí i nějaký zatím neavizovaný člen., každopádně na závěr uvidíte zahrát všechny členy dohromady s dvěma bicími soupravami a několika kytarami. 💪😎 Kromě toho s sebou povezeme LP, CD a DVD TOTÁLNÍ NASAZENÍ V LUCERNĚ, které na každé akci budeme křtít a několik z vás si nosič zdarma odnese domů. Koncertů bude přesně šest, v přiloženým vizuálu se můžete podívat ve kterých městech se uvidíme, dalších šest akcí si dáme tak porůznu od října do prosince na doplnění. Více info v událostech, jinak všechny koncerty najdete i na ofiko webu a bandzone.  ☝️😉Tak s námi v tyto termíny počítejte, protože my s vámi počítáme a moc se těšíme včetně našich bývalých členů, legend i kreatur. 😁 Víc info v událostech na TOTÁLNÍM FACEBOOKU a na ofiko webu v rubrice KONCERTY anebo na TOTÁLNÍM BANDZONE. 😉 Těšíme se na vás. 😉🤘

TN podzim tour LucernaA4 small


31.7.2023  SRPEN & POSLEDNÍCH ŠEST LETNÍCH AKCÍ 😉🤘

TN SRPEN 2023

Po devítce parádních červencových festivalů a open air hraní a dvou volných víkendech na přelomu prázdnin je před námi srpnová šestka a s ní naše poslední letní koncerty, neboť v září máme celý měsíc volno. 😉👍  Začínáme na Havlíčkobrodsku na Stock festu v Dobrohostově, následuje dvoják a legendární Keltská noc v Harrachově a Starák fest v Říčanech, domácí slánský 24. ročník Valníku aneb naše akce léta a jeho velký finále, na závěr pak Sokolovsko a menší festiválek v Šabině, no a vše zakončíme na Slovensku na Punkáči detom, velkém punkovém festu v Trenčíně.  ☝️😉  Víc info v událostech na TOTÁLNÍM FACEBOOKU a na ofiko webu v rubrice KONCERTY anebo na TOTÁLNÍM BANDZONE. 😉 Těšíme se na vás. 😉🤘

 

 


29.6.2023  TOTÁLNÍ ČERVENCOVÁ DEVÍTKA  🤘😉🤘

TN CERVENEC 2023

Po dvanáctce parádních červnových koncertů jsou tady prázdniny, s nimi festivalová sezóna v plný palbě a s ní naše červencová devítka hraní s nějakou tou hard´n´heavy "šau" plus nějaký to volníčko, co si tam ještě bereme, neboť loni jsme při tříměsíčním hraní v kuse krapet padali na ústa, takže si střihneme i totální dovču, ostatně i proto je toho tak "málo". 😁  Začínáme už tento víkend dvojákem na tradičním punkfestu v Brněnci a pak v Dolním Bousově na DéBé festu a těšíme se další víkendy na Rock for JK v Manětíně, Pekelný ostrov v Holýšově, Den fotbalu v Poličce, Barvy léta v Poděbradech, slovenský Cibula fest v Holíči, Ktiš open air a jak punkfestem začneme, tak punkfestem červenec skončíme a to v Trutnově na tradičním megapunkfestu Pod parou. ☝️😉 Víc info v událostech na TOTÁLNÍM FACEBOOKU a na ofiko webu v rubrice KONCERTY anebo na TOTÁLNÍM BANDZONE. 😉 Těšíme se na vás. 😉🤘


30.5.2023  TOTÁLNÍ ČERVNOVÁ 12° 😉🤘

TN CERVEN 2023

Po odpočinkovým květnu a čtyřce hraní v rámci naší “údržby” 😁 začíná ta pravá festivalová sezóna a před námi je téměř třicítka akcí💪😎  Začínáme červnovou dvanáctkou a těšíme se na Jamrock v Letohradu, jihočeský radomilický Louka fest, Hubertku open air na Havlíčkobrodsku, nedělní klubový Trenčín jako support Anti Flag, chomutovskou Hřebejkárnu, Koupák fest ve Strašicích, středeční klubovku ve Vagonu jako jednu z akcí Sváťových oslav 50 let, milovický Votvírák a domácí Slánský tuplák, menší akce v Markvarticích na Děčínsku a v Dřínově na Mělnicku a na závěr Jatka fest v Pacově. ☝️😉 Víc info v událostech na TOTÁLNÍM FACEBOOKU a na ofiko webu v rubrice KONCERTY anebo na TOTÁLNÍM BANDZONE. 😉 Těšíme se na vás. 😉🤘


5.5.2023  KVĚTEN NA POHODU & TŘI KONCERTY 😉🤘

TN KVĚTEN 2023 2

Jak jsme už psali, čeká nás volnější květen, kdy máme stejně jako v dubnu víc volna než hraní, ale po tom dvouměsíčním sice fantastickým, ale hodně náročným maratónu CRAZY WORLD TOUR a dalších koncertech chceme v květnu lehce vydechnout a dát si na pohodičku jen tyhle tři akce před tou porcí letních festvalů, který nám ostatně začínají poslední květnový víkend. 😉🤘  Mrkněte na podrobný info v rubrice KONCERTY zde na ofiko webu☝️😎 Těšíme se na soukromou akci v Jindřichově Hradci v místní Madetě, po sedmi letech třísestrovský pražský open air a hraní v Habartově na Sokolovsku - vše open air akce. Víc INFO pak v jednotlivých událostech na TOTÁLNÍM FACEBOOKU 😉👍 Těšíme se na vás 😉🤘


10.4.2023  JARO & LÉTO 2023 S NASAZENÍM 😎👍

TN JARO LETO 2023

Tak tady máte, přátelé a kamarádi, předběžný rozpis akcí od dubna do srpna, prostě naší totální nejen festivalovou sezónu aneb co se bude dít po super skončeným CRAZY WORLD TOUR 2023. ☝️😉 V druhý polovině dubna a v květnu tak lehce vydechnem a hlavně se nadechnem před porcí letních festvalů. Ale hezky nám to náš nehrající kapitán Aleš s jeho Forfun Agency nachystal, že? 😉 Tak se budeme těšit, že se na některý z těchto akcí potkáme.😉🤘


3.3.2023  BŘEZNOVÁ SEDMIČKA KONCERTŮ 😉🤘 PLUS HRANÍ NA APRÍLA 😁

TN BREZEN 2023

Naše 33. koncertní sezóna má za sebou sedmičku koncertů a nás po vydařený lednový premiéře a parádních akcích v únoru čeká sedmička březnová plus jedno aprílový hraní jako bonus, tentokrát vše v rámci naší šňůry CRAZY WORLD TOUR, čili v rámci společnýho turné se ZAKÁZANÝ OVOCE☝️😎 Takže Děčín, Benešov, Rokycany, Rakovník, Litomyšl, Humpolec, Brno a dubnová aprílová Mladá Boleslav, podrobnosti najdete v rubrice KONCERTY zde na ofiko webu a ještě více INFO pak v jednotlivých událostech na facebooku - komplet všechny najdete u pořádající Forfun Agency ZDE, předprodej na všech 12 koncertů pak najdete TADY. 😉👍 Tak se na vás budeme v březnu moc těšit někdy někde na viděnou. 😉🤘


1.3.2023  NOVÁ TRIKA V NAŠEM TOTÁLNÍM SHOPU ☝️😎

TN TRIKO 2023

Přátelé a kamarádi, když od letošního roku v naší 33. koncertní sezóně máme tu (staro)novou sestavu, nechali jsme udělat i nová trička se zbrusu novým motivem - viz detail níže. Jedná se o parádní kresbu od Ondry Suchochleba (mimo jiné nejen ilustrátora motivů festu Mighty Sounds), na níž nás ztvárnil tak, jak nás vidí, dle nás naprosto věrohodně. 😉👍 Skladem jsou všechny velikosti, trika pánská, dámská a i dětská, všechna tentokrát v černé barvě, takže pokud se vám líbí, můžete si ho buď koupit na našich koncertech ve Sváťostánku anebo, pokud chcete, můžete si ho objednat, kdy navíc ke každému triku dostanete ve stejný grafice i plakát, pohlednici a samolepku A to se rozhodně vyplatí. ☝️😎 Cena je 400, - Kč (dětské 350,- Kč) + 150, - Kč dobírka, trika jsou značky GILDAN (na webu najdete ofiko tabulku velikostí) a objednat si je můžete zde na našem ofiko webu totaci.cz v rubrice  👉 BYZNYS 👈 No a pokud si objednáte z našeho webovýho shopu ještě i něco dalšího, budeme jedině rádi a Sváťa, který slibuje, že bude při posílání maximálně rychlý, vám tam určitě něco i přihodí jako bonus. ...jako modelové i tentokrát postáli "old man and young woman", čili Sváťa a naše prodejkyně Káťa. 😁

TN NEW DESIGN 2023


14.2.2023  CRAZY WORLD TOUR 2023 STARTUJE 😎👍 TAK KDE SE UVIDÍME? 😉

TN CRAZY WORLD TOUR KOMPLET 2023

Od půlky února do začátku dubna nás můžete vidět a slyšet na dvanácti akcích v rámci společnýho turné s kapelou ZAKÁZANÝ OVOCE, který má název CRAZY WORLD TOUR 2023. ☝️😉 Letos je to totiž přesně 10 let od našeho společnýho tour Oceloví ptáci, tak jsme rádi, že zavzpomínáme ve stejným složení kapel jako v roce 2013. A stejně jako před deseti lety pojede naše squadra ve stejný sestavě, čili jako trio, chystáme nový playlist, oprášení starších songů, no určitě se máte na co těšit, jako support pak uvidíte buď kapely Wotazník, Deratizéři nebo Dilemma in Cinema. ☝️😉 Podrobnosti najdete v rubrice KONCERTY zde na ofiko webu a ještě více INFO pak v jednotlivých událostech na facebooku - komplet všechny najdete u pořádající Forfun Agency ZDE, předprodej na všech 12 koncertů pak najdete TADY. 😉👍 TAK KDE SE UVIDÍME? 😉🤘

 

 


2.2.2023  ÚNOROVÁ ŠESTKA KONCERTŮ 😉🤘

TN ÚNOR 2023

Po úspěšný premiéře a zahájení 33. koncertní sezóny koncem ledna v KD Jablonec nad Jizerou nás v únoru po prvním volným víkendu čeká šest koncertů, dvě moravská hraní samostatně a pak čtyři akce v rámci únorový části CRAZY WORLD TOUR, kdy jak jsme už psali, od poloviny února do začátku dubna nás budete moci vidět a slyšet na dvanácti akcích v rámci společnýho turné se ZAKÁZANÝ OVOCE. Takže Nový Jičín, Žďárná u Boskovic, pražský Rock Café, Brloh u Přelouče, Vyškov a Horní Lideč, čili jak si račte všimnout, čtyřikrát Morava, což tady během jednoho měsíce už dlouho nebylo. 😉 Podrobnosti najdete v rubrice KONCERTY zde na ofiko webu a ještě více INFO pak v jednotlivých událostech na facebooku - komplet všechny najdete u pořádající Forfun Agency ZDE, předprodej na všech 12 koncertů pak najdete TADY. 😉👍Tak se na vás budeme v únoru moc těšit někdy někde na viděnou. 😉🤘


8.1.2023  CRAZY WORLD TOUR 2023 & DALŠÍ KONCERTY ZIMA-JARO 2023 😎👍

TN 2023 ZIMA JARO

Je tu naše 33. koncertní sezóna a vy nás budete moci od února do dubna vidět a slyšet na dvanácti akcích v rámci společnýho turné s kapelou ZAKÁZANÝ OVOCE, který má název CRAZY WORLD TOUR 2023. ☝️😉 Letos je to totiž přesně 10 let od našeho společnýho tour Oceloví ptáci, tak jsme rádi, že zavzpomínáme ve stejným složení kapel jako v roce 2013. A stejně jako před deseti lety pojede naše squadra ve stejný sestavě, čili jako trio, chystáme nový playlist, oprášení starších songů, no určitě se máte na co těšit, jako support pak uvidíte buď kapely Wotazník, Deratizéři nebo Dilemma in Cinema. ☝️😉 Podrobnosti najdete v rubrice KONCERTY zde na ofiko webu a ještě více INFO pak v jednotlivých událostech na facebooku - komplet všechny najdete u pořádající Forfun Agency ZDE, předprodej na všech 12 koncertů pak najdete TADY. 😉👍 Kromě zmíněnýho turné nás ještě čekají čtyři další akce - viz vizuál a rubrika  KONCERTY, začínáme už poslední lednovou sobotu v KD v Jablonci nad Jizerou. Budeme se moc těšit, že se na některým z našich koncertů turné po kulturácích a klubech potkáme. 😉🤘

TN tour23


2.1.2023  ZDRAVÍME VE 33. ROCE NAŠÍ EXISTENCE 😉🤘

TN 2022 1872 KONCERTU

Přátelé a kamarádi, zdravíme vás všechny naší první novinkou roku 2023. 😉🤘 Loňský rok byl naprosto super a jeden z našich nej, ač vše trochu zakalilo Karlossovo ukončení hudební kariéry a odchod z kapely… Ale jsou prostě věci, co se nedají ovlivnit, život jde dál a my taky jedeme dál. Rok 2022 začal skvěle a my konečně zrealizovali dva roky přesouvaná tour, takže velký jarní s The Fialky a Nežfaleš, který bylo naprosto boží s famózní návštěvností a vyprodanými kluby a česko-slovenský podzimní se Smola a Hrušky, co se taky skvěle povedlo a my si zahráli krásný koncerty, hlavně na Slovensku. A léto bylo taky luxusní, téměř čtyřicítka úžasných open air akcí a festivalů, no prostě jak jsme už psali, jedna z nejpovedenějších sezón. 💪😁 Finálních 67 letošních koncertů je krásný číslo, hráli jsme hodně, ale přesto měli fůru volna a ač to místy bylo náročný, neuštvali jsme se a hraní bylo radost. 😉 Co se pak týká všech odehraných koncertů, vidíte současné číslo na fotce. 👍 A abychom nezapomněli, jsme rádi, že vyšel v reedici další vinyl, tentokrát Krokodýl Ghandee a že nám vydavatelství PROF SNY Vinyl přidělalo další várky vyprodaných titulů, moc jim díky, těší nás ten obrovský zájem a že si pořád kupujute nejen naše vinyly, ale nejrůznější věci v našem merchi. No a co přinese letošní rok, to se necháme sami překvapit. 😉 Vstupujeme do něj po letech opět jako trio, prakticky ve staronové sestavě, kdy zatím začneme takto ve třech, oprášíme nějaký starší songy, obměníme repertoár a uvidíme, jak výhledově s druhým kytaristou. Jinak chystáme další reedici vinylu, chystáme na CD, DVD i LP slíbený živák z Lucerny, na jaře vyrážíme na turné se Zakázaným ovocem, v létě budou festivaly a na podzim budeme slavit 33 let několika speciálními koncerty i s bývalými členy, no chystáme toho hodně. Ještě jednou VŠE NEJ DO NOVÝHO ROKU, ještě jednou za všechno MOC DĚKUJEME a těšíme se, až se s vámi budeme opět potkávat na koncertech a festivalech. 😉

 

tn bandzone

tn facebook

tn instagram

TN ENG 

TN GER 

 

NEJBLIŽŠÍ KONCERTY


27.8. - 12.10. 2023 CELOKAPELNÍ DOVOLENÁ - NEHRAJEME

PARTNEŘI

forfun

 antos     
Radio Blatna logo
         iklik     all               rockshock     hudebniknihovna          antos