Totaci
koupit DVD   Bandzone   stáhnout CD
   
Totáči PF 2015 & VÁM ZA VŠECHNO MOC DĚKUJEME ;-) 31.12.2015Jak jsme do letošního roku vstupovali tak trochu s obavami jak to vše zvládneme, končíme ho nadšení, moc spokojení a jsme rádi, že se stalo, co se stalo a že k nám přišel Karloss. Odehráli jsme 75 skvělých koncertů, natočili nový CD, čtyři klipy a hlavně to v kapele funguje tak skvěle lidsky, jak nikdy předtím a to je asi úplně nejlepší :-) Všechny nás to strašně baví, máme obrovskou chuť do muziky a těšíme se na další rok, kdy oslavíme čtvrtstoletí naší existence :-) Vám, přátelé a kamarádi, ještě jednou strašně moc a moc děkujeme za vaši přízeň, že na nás chodíte, že nás posloucháte a že nás tak úžasně podporujete, protože bez vás by to nešlo a bez vás bychom nebyli nic... Moc si toho všeho vážíme! Zachovejte nám přízeň v naší 25. koncertní sezóně, oslavte řádně příchod novýho roku a v tom příštím, v roce 2015, který věříme, že bude ještě lepší, než tenhle hodně dobrý rok 2014, se s vámi budeme těšit zase někdy někde na viděnou ;-) TN FOREVER & VŽDY JSME S VÁMI ;-)

   
Totáči VÁNOČNÍ DÁREK - ANIMOVANÁ POHÁDKA "O HVĚZDÁŘI A KOMETĚ" ;-) 24.12.2014Máme tu další klipovku z novýho CD "Zbytečnákapela.cz", takovou jemnější pohádkovou písničku O HVĚZDÁŘI A KOMETĚ, v níž nám hostuje zpěvačka Martina z Deratizérů, a vy se můžete podívat na náš historicky první animovaný klip, jak ho vytvořili profíci z Dr.Abé a který jsme pro vás připravili na Vánoce jako dárek ;-) Příjemný pokoukání a jinak si naší vánoční klipovku a pohádkový animovaný klip O HVĚZDÁŘI A KOMETĚ můžete ZDARMA stáhnout na našem http://bandzone.cz/totaci ;-)

   
Totáči PŘEJEME VÁM KRÁSNÝ VÁNOCE & NA ŠTĚDRÝ DEN ČEKEJTE DÁREK ;-) 23.12.2014


   
Totáči PÁTEČNÍ PONORKA LITVÍNOV & SOBOTNÍ VÁNOČNÍ VAGON ;-) 17.12.2014O předvánoční víkend nás čekají dvě akcičky, na který se moc a moc těšíme. Severní Čechy bývaly vždy naší tradiční baštou, kam už léta jezdíváme a zdejší hraní vždycky byly jedněmi z těch nejlepších. V pátek 19.12. míříme do Litvínova do klubu Ponorka k Édovi a spol. - hrajeme tu spolu s Covers for Lovers a Deratizéři (v tomto pořadí a my na závěr) víc TADY ve facebookový události ;-) V sobotu 20.12. nás pak čeká Praha & klub Vagon a zdejší tradiční vánoční koncert, tentokrát kromě Deráčů, kteří to budou uzavírat, ještě po boku Zvlášňý školy, jež to celý začne. Víc info včetně přesnýho harmonogramu najdete v události na facebooku ZDE ;-) A pozor, prvních 200 NÁVŠTĚVNÍKŮ KONCERTU DOSTANE DÁRKOVÝ BALÍČEK POD STROMEČEK ;-) Tak na naše vánoční koncíky určitě přijďte ;-)

   
Totáči RANÁ U LOUN & STRAKONICE - NÁŠ HRACÍ VÍKEND ;-) 11.12.2014BANDZONE.CZ TOUR 2014 jde do finále a před námi je poslední sedmička hraní - v pátek 12.12. nás čeká Raná u Loun & restaurace Ponorka, kde hrajeme druzí cca od 22 hodin po Deratizérech, po nás pak dohrávají Covers for Lovers. Facebooková událost na akci není neb je to taková událost, že není třeba událost :-)  V sobotu 13.12. jsou pak na programu Strakonice & klub Křemelka - zde hrajeme po Deratizérech třetí na závěr akce, víc info v události ;-) Těšíme se na předpředposlední letošní koncertní várku a na vás, že dorazíte v hojným počtu ;-)

   
Totáči PROSINCOVÁ SEDMIČKA POSLEDNÍCH LETOŠNÍCH HRANÍ ;-) 02.12.2014Po listopadovým koncertním maratónu a skvělým akustickým hraní ve slánským divadle nás čeká volno na Mikuláše a pak sedmička posledních letošních hraní a to nejen v rámci BANDZONE.CZ TOUR 2014, ale letos vůbec. Jedním z vrcholů bude tradiční VÁNOČNÍ KONCERT 20.12. v PRAZE v klubu VAGON, na který pro vás chystáme překvápko - ale o tom až v nějaký z dalších novinek ;-) Vše pak zakončíme 27.12. v KD Mšené-lázně. Tak se budeme těšit, že si poslední letošní koncerty pořádně užijete s námi ;-)

   
Totáči POSLEDNÍ LISTOPADOVÝ HRANÍ - KUTNÁ HORA & SLÁNSKÝ UNPLUGGED ;-) 26.11.2014Je tady poslední listopadový víkend a zároveň i naše poslední dvě listopadový hraní. V pátek 28.11. nás čeká Kutná Hora a Music club Česká 1, kde spolu s námi vystoupí od 20 hodin Covers for Lovers a Deratizéři (v tomto pořadí). My budeme hrát třetí cca od půl jedenáctý - víc info v události. Druhý den v sobotu 29.11. pak hrajeme na domácí půdě v Městském divadle Slaný coby hosté oslav 15 let Deratizérů. Začátek je už od 19 hodin (a zde fakt přesně), kdy spustí Potokap, my po nich od 19.30 hodin dáme náš UNPLUGGED LIGHT set cca na 45 minut, po nás pak hlavní oslavenci večer se všemi svými hosty a bývalými členy. Veškerý další podrobnosti ve facebookový události ZDE a pozor, už teď je ze 350 míst obsazeno 320, tak sledujte naše weby, hlavně facebook, kdyby bylo náhodou vyprodáno ještě před akcí. Každopádně se moc těšíme na obě hraní a na vaši hojnou podporu ;-)

   
Totáči PÁTEK ČESKÝ KRUMLOV & SOBOTA PLZEŇ - KDE SE UVIDÍME? ;-) 18.11.2014Po návratu od našich východních sousedů pokračujeme v BANDZONE.CZ TOUR 2014 zase doma a čeká nás po drahný době Český Krumlov - klub FabriČKa v pátek 21.11. (start 21 hodin) a Plzeň - Divadlo pod lampou v sobotu 22.11. (start 20 hodin). Vždy hrajeme na závěr jako třetí, před námi Deratizéři a ještě před nimi COVERS FOR LOVERS ;-) Tak, co kamarádi, uvidíme se někde s někým z vás? ;-)

   
Totáči NÁŠ NOVÝ KLIP PÍSNĚ "ZAPOMENUTÝ SNY" ;-) 17.11.2014


 
aneb po předchozích klipových legráckách zase něco vážnějšího a smutnějšího - výpravný klip odehrávající se ve 40.letech minulýho století v Protektorátu Čechy a Morava & vzpomínka a pocta všem protifašistickým bojovníkům z let 1939-1945 a jejich zapomenutým snům... Klikněte na obrázek nebo se mrkněte přímo SEM :-) Příjemný pokoukání, kamarádi ;-)

   
Totáči NOVÝ KLIP "ZAPOMENUTÝ SNY" - SONG ZDARMA NA BANDZONE 03.11.2014Výpravný klip odehrávající se ve 40.letech minulýho století v Protektorátu Čechy a Morava čekejte ve ČTVRTEK 6.11. v 19 HODIN na našem TOTÁLNÍM FACEBOOKU ;-) Již nyní je tahle skladba ZDARMA KE STAŽENÍ  na našem bandzone profilu - http://bandzone.cz/totaci, kde se jich takto z novýho CD "ZBYTEČNÁKAPELA.CZ" již nachází volně ke stažení rovných pět ;-) Jsme zvědaví, co dalšímu výpravnýmu klipu z dílny Junek Film řeknete - po nějaký době je to totiž zase vážnější věc... Vzpomínka a pocta všem protifašistickým bojovníkům z let 1939 - 1945...

   
Totáči SLOVENSKÉ MINITOUR V RÁMCI BANDZONE.CZ TOUR ;-) 03.11.2014Po vydařeným moravsko-slezským miniturné Brno, Ostrava a Třinec máme první listopadový víkend volno, abychom trochu vydechli, poněvadž jsme teď v kuse odehráli už 13 koncíků (včetně unplugged na vernisáži), ale hned potom vyrážíme směr východ, na Slovensko, kde nás čekají tři zastávky BANDZONE.CZ TOUR 2014 a to ve čtvrtek 13.11. Bratislava - klub Randal, kde s námi vystoupí trnavská Zotrwačnosť, v pátek 14.11. Trnava - Garage music bar opět s kapelou Zotrwačnosť a konečně 15.11. Banská Bystrica - Tirish pub, kde s námi zahrají Punkrádio a ŠHT plus možná ABBa, která bohužel musela z personálních důvodů odříct část turné, kterou měl jet s námi. Tady se snad dá dohromady ;-) Škoda, že odpadl čtvrtý původně plánovaný koncert v městě Humenné, kde zdejší klub bohužel skončil, ale i tak to bude bezpochyby stejně mocný a skvělý výlet jako teď na Moravu a Slezsko, takže se moc těšíme na viděnou ;-)

   
Totáči TOTÁLNÍ TAŽENÍ NA MORAVU ;-) 28.10.2014Na přelomu měsíce října a listopadu nás čekají tři hraní na Moravě a ve Slezsku, kdy odjedeme ve čtvrtek po poledni a vrátíme se v neděli na poledne :-) Už ve čtvrtek 30.10. zahrajeme premiérově v klubu Melodka v Brně - spolu s námi Fancy Foxx a Covers for Lovers - víc info v události ZDE. V pátek 31.10. se po dlouhý době ukážeme v Ostravě v klubu Barrák - událost na facebooku a info TADY a konečně v sobotu 1.11. potom premiérově v Třinci v klubu Barrocko - info a facebooková událost TU. Na obou akcích nám předskočí kamarádi z Covers for Lovers. Bohužel s námi nezahraje avizovaná banskobystrická ABBa, která má personální problémy a bohužel nemá bubeníka... I tak se ale určitě máte na co těšit, my i C4L budeme hrát o to déle a bude to mocný a veliký ;-) Těšíme se na vás v Brně, Ostravě nebo Třinci na viděnou ;-)

   
Totáči PÁTEK ČESKÉ BUDĚJOVICE & SOBOTA JISTEBNICE ;-) 22.10.2014Předposlední říjnový víkend nás čekají dva koncerty v jižních Čechách, v pátek 24.10. České Budějovice MC Fabrika - událost ZDE, pořadí 1.Covers for Lovers, 2.Deratizéři, 3.naše maličkost :-) a v sobotu 25.10. Jistebnice & zdejší KD. Zde pořadí 1. Deratizéři, 2. my, 3. Covers for Lovers - víc info v události na facebooku TADY. Co dodat? Těšíme se ;-)

   
Totáči PÁTEK LIBEREC, SOBOTA RAKOVNÍK & FEST VE VRCHLABÍ ;-) 15.10.2014Naše BANDZONE.CZ TOUR 2014 pokračuje další várkou říjnových hraní. V pátek 17.10. hrajeme v Liberci v klubu Viadukt, start ve 20.30 hodin, víc info na facebooku v UDÁLOSTI a v sobotu 18.10. v Rakovníku v sále restaurace Na Zátce !!! POZOR, ZDE START UŽ OD 19 HODIN & KONEC VE 22 HODIN !!! - tady je pak link na FACEBOOKOVOU UDÁLOST ;-) V obou případech hrajeme druzí po Covers for Lovers. Mimo to si v sobotu 18.10. odpoledne ještě dáme koncert na akci Punkovej večírek v KD Harta ve Vrchlabí. Hrajeme tu od 15.15 hodin - víc info, jako třeba časový rozpis atd., najdete v události na facebooku TADY a na webu festu, viz. odkaz výše ;-) Tak se někde budeme těšit na viděnou ;-)

   
Totáči VÍKENDOVÁ NÁLOŽ - PRAHA & ROUDNICE + UNPLUGGED NA VERNISÁŽI ;-) 09.10.2014Tak přátelé a kamarádi, naše turné se začíná rozbíhat dalšími koncerty plus do toho máme ještě sobotní unplugged light na vernisáži. Tákže pěkně popořadě :-) V pátek 10.10. nás čeká tradiční Music club Vagon Praha - start na devátou, kdy zahájí Covers for Lovers, pak naše maličkost, tzn. cca od desíti, a po nás pak akci dohrají Deratizéři. Událost na facebooku ZDE. V sobotu 11.10. je na programu Roudnice nad Labem & Café Marabu v pořadí 1. Covers for Lovers, 2. Deratizéři a 3.naše maličkost - TADY je facebooková událost. Navíc v sobotu 11.10. od 14 hodin hrajeme ještě v Knihovně Václava Štecha ve Slaným na vernisáži, kde bude uvedena výstava naprosto parádních dřevomaleb našeho kamaráda, slánskýho výtvarníka Tomáše Záborce (že je výbornej se můžete podívat SEM). Dáme minimálně čtyři kousky a to ultralight - tzn. bez bicích, no a takhle nás neuvidíte ani 29.11. ve slánským divadle, neboť tam bicí mít budeme, prostě unikátní speciální set :-) Bude to zápřah, ale už teď se moc těšíme a doufáme, že se s vámi někde potkáme ;-)

   
Totáči NOVÉ CD VYJDE 1.ŘÍJNA - TAKHLE BUDE VYPADAT TITULKA ;-) 22.09.2014Jak již bylo na webech avizováno, 1.října 2014 vychází naše nový CD, který bude desátý řadový a celkově šestnáctý oficiální :-) Obsahovat bude 10 skladeb plus tři klipový bonusy a jeho obal bude vypadat jednoduše, účelně a prostě - viz. obrázek :-) Prostě naše totální značka - jsme totiž tak trochu "značková" kapela ;-) Ale značková jako značková, né jako značková, jestli nám rozumíte, protože jestli né, tak je to jedno ;-) Kdo nás bude chtít podpořit, bude si moct nový CD koupit za 100,- Kč na koncertech a na webu, no a jinak bude během podzimu postupně celý volně ke stažení na našem totálním bandzone, kde už nyní najdete první ochutnávku ;-)

   
Totáči OFIKO PLAKÁT PODZIMNÍHO BANDZONE TOUR 2014 ;-) 09.09.2014BANDZONE TOUR 2014 aneb podzimní koncertní šňůra k novýmu CD, který vychází 1.října 2014, to je 27 hraní po Čechách, Moravě a Slovensku spolu s COVERS FOR LOVERS a za supportu partiček DERATIZÉŘI a slovenských ABBa ;-) - všude s obměněným playlistem (už teď umíme 90 minut ;-) ), všude budeme křtít nový CD, všude pro vás budeme mít zdarma plakáty, pohlednice a fůru novinek v distru ;-) Více info k hraní najdete v rubrice KONCERTY. Bude to mazec a my se těšíme do klubů a kulturáků úplně nejvíc ;-)

   
Totáči POSLEDNÍ LETOŠNÍ OPEN AIR FESTIVAL - DOMÁCÍ SLÁNSKÝ VALNÍK ;-) 20.08.2014Náš domovský, 15 let piplaný festival VALNÍK, se bude konat ve Slaném tentokráte jako dvoudenní akce, když v pátek 29.8. proběhne coby klubový večírek ve slánským Šantánu a v sobotu 30.8. pak tradičně v areálu letního kina Slaný - ten den jsme tu i my, hrajeme od 21.20 hodin.
Více info o akci, jíž Sváťa před těmi patnácti lety vymyslel a založil a jíž tak trochu spolupořádáme, najdete na ofiko webu www.valnik.cz a samozřejmě také i na facebooku - jeho adresa je www.facebook.com/RockNaValniku, takže si ho klidně můžete dát do oblíbených ;-) A kdybyste chtěli sdílet naši facebookovou událost či se přidat, najdete ji přímým odkazem ZDE. Budeme rádi za jakékoliv šíření a pomoc při propagaci - iniciativě při sdílení se meze nekladou ;-) No a my se na vás budeme poslední prázdninovou sobotu těšit velice ;-)

   
Totáči NÁŠ POSLEDNÍ LETOŠNÍ FESTIVAL BUDE 6.9. V ŘÍČANECH ;-) 18.08.2014Totální festivalová sezóna se blíží ke svýmu závěru no a tím posledním festem, jenž letos odehrajeme, bude ForFUN fest v Říčanech u Prahy v sobotu 6.9. ;-) Bude to takový symbolický přechod z open air akcí zpět do klubů - akce se totiž koná v sále restaurace Oliva :-) Víc info na facebooku festu https://www.facebook.com/forfunfest, událost, kam se dle libosti můžete přidat je pak ZDE. Přijďte se rozloučit s festivalovou sezónou na prvním hraní uvnitř - budeme se na vás těšit ;-)

   
Totáči VOLNÝ PÁTEK, SOBOTA FARMFEST & NEDĚLE TRUTNOV ;-) 12.08.2014Naše festivalová sezóna se blíží ke svýmu závěru a my tu máme jeden z posledních víkendů pod širým nebem :-) Pátek máme volný, neboť Franky s Karlossem vyrážejí na Blinky , ale pak hrajeme v sobotu 16.8. od 22.20 hodin v Debrníku u Soběslavi na festivalu Farmfest - událost ZDE a v neděli 17.8. od 11.05 hodin v Trutnově na legendárním Trutnoff Open Air Festivalu  - facebooková událost TADY ;-) Tak se budeme moc těšit, že se o víkendu někde potkáme a uvidíme ;-)


««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | [...]  »» »»»

Archiv novinek
(únor 2003 - červenec 2007)
 

kontakt:
management, booking, koncert kontakt: www.forfunagency.cz, info@forfunagency.cz, +420775658668
kapela: Svatopluk Šváb, Vepřkova 647, 274 01 Slaný, tel: 603 528 373, swabians@volny.cz